17.12.2012

Loty z Polski do Apulii - wreszcie są!!

Uwaga - post archiwalny, aktualizacja w dole strony


Tę wspaniałą wiadomość ogłosiliśmy Wam już w piątek na naszej stronie na facebooku, ale dziś, żeby nikt jej nie ominął, zamieszczamy ją także tu :)

Od kwietnia przyszłego roku Basilicata i Puglia będą na wyciągniecie ręki wszystkich, którzy zechcą je zwiedzić - Ryanair dodał właśnie do siatki lotów nowe, wyczekiwane przez nas połączenie Bari-Warszawa/Modlin!! Jeśli wszystko się uda i faktycznie loty ruszą (bilety można już kupować!), to będzie to koniec stresujących przesiadek i wielu godzin spędzonych w autobusie lub pociągu. Do tej pory, by dotrzeć z Polski do Bazylikaty i Apulii, trzeba było albo połączyć samodzielnie dwa niezależne loty (ewentualnie kupić loty łączone droższych linii, jak Alitalia czy Lufthansa), albo dolecieć do Włoch i dalej przemieszczać się autobusem lub pociągiem (podróż np. z Rzymu może trwać średnio od 4 do 7 godzin...). Tak podróżowaliśmy do tej pory i na pewno te wszystkie utrudnienia zniechęcały Polaków do spędzenia wakacji w Bazylikacie lub Apulii. Teraz wreszcie się to zmieni!
Może właśnie nadszedł moment na zaplanowanie wiosennego wypadu do Bari lub Matery? :)

www.ryanair.com/pl
---------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualizacja (2016):

Od maja 2016 loty na trasie Bari-Warszawa/Warszawa-Bari proponują linie lotnicze Wizzair. Więcej aktualnych informacji o połączeniu i inne przydatne wskazówki na temat podróży do Apulii i Bazylikaty znajdziecie w zakładce -->"Jak dotrzeć do Bazylikaty i Apulii?"

---------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualizacja (kwiecień 2014):

Niestety linie lotnicze Ryanair nie wznowiły połączenia Warszawa-Bari w tym sezonie. Mamy nadzieję, że loty do Bari powrócą do rozkładu, a tymczasem zapraszamy do kontaktu, jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące podróży do Bazylikaty i Apulii.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza